| Bas1998 a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor big grin. Maine este ziua unei colege, si m`am chemat pe mine si restul clasei, in oras la o pizza, nu stiu cum sa ma imbrac, avand in vedere ca o sa mergem intr-un local, si apoi o sa ramanem in oras. big grin CAteva sfaturi, va roog big grin >Multumesc!big grin< Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce ai mai elegant dar in care sa te simti bine, sa te poti misca in voie.Numai bine.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Elegant și totuși sport.
Pa, pa.

| ewygirl a răspuns:

O rochie draguta, dar totusi comoda! happy

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Salut! poti sa iei niste adidasi, blugi, un tricou cu sclipici si o bluza colorata.