| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos! Trebuie sa slabesc urgeent 10 kg in mai putin de o luna si nu am voie sa fac sport sau sa tin regim.Va roog niste sfaturi sau cv cu care ati slabit rapid(fara pastile). Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti, dar incearca sa nu mai mananci prajeli si carne de porc

| crissa20 a răspuns:

laughing asta e cea mai tare faza pe care am auzit-olaughing,, vreau sa slabesc 10 kg in mai putin de o luna fara sport, dieta si pastile''laughing pai in ritmul acesta nu ai cum sa slabesti nici macar un gram pentru ca nu faci nimic in acest scoptongue nu am vrut sa fiu rautacioasa, dar chiar nu ai cumtongue

| StiuCeSpun a răspuns:

Uite aici cele mai bune metode/exercitii de slabire http://lectiidesanatate.blogspot.ro/......e-ale.html funda?

| pynnk a răspuns:

Este vara poti manca salate fructe legume, poti tine si o cura cu pepene dar trebuie si sport. urca scari, alearga, mergi cu rolele sau cu bicicleta..si incearca sa nu mananci dupa ora 7 nimic

| Ioana2135 a răspuns:

laughing Vrei sa slabesti fara sport? Si fara regim? Nu ai sanse! Pentru a slabi 10 kg (foarte mult pentru o luna) trebuie sa tii un regim alimentar (salate, fara dulciu/prajeli...) si trebuie sa faci sport... MULT SPORT! Chiar e recomandat sa te duci la sala happy

| ŞtefaniaP a răspuns:

Dieta ketogenica :D Poti manca in mare parte orice. http://www.cristianmargarit.ro/2007/10/dieta/dieta-ketogenica-pe-scurt

| Sunshine12 a răspuns:

Hmm. Nu prea poti, DELOC! Poti renunta la prajeli, fast-food si sucuri acidulate. Salata macar odata pe zi, si renunta la paine. Poti bea apa plata cu lamaie ( dar nu in exces pentru ca risti sa ai probleme cu inima) si minim 2-3 litri de apa pe zi. Sportul e cel mai important pentru a slabi... ( poti incerca si prin dans ). Multa bafta :*