| stefania154 a întrebat:

Hei TPU ^_^. de ceva timp imcerc sa slăbesc, am incercat tot felul de diete, pastile de slabit, sport, sa mananc mult mai putin decat inaine, dar amețeam mereu... am 1.70 si 65 de kg... Cum pot sa slabesc rapid?

1 răspuns:
| Cocianga_Emanuela_1993 a răspuns:

Buna! continua cu sportul si incearca sa manaci putin dar des, insa nu manca porcarii incearca asta timp de 2-3 saptamani, daca merge, RESPECTAL!
Daca nu merge atunci incearca aceasta ''dieta'' http://dr-catalin-luca.ro/......a.html..ai grija daca esti adolescent(14-15-16 ani) NU O FOLOSI! Sper ca te-am ajutat