| Liiidiaaa a întrebat:

Buna TPUsad!
As dori niste sfaturi, vreau sa slabesc rapid dar si sanatos nu cu pastile stiu ce trebuie facut sport si ce trebuie mancat
Ma refe la cele mai inportante si mesele la ce ora si ce este potrivit sa manaci
Cate minute ar trebui sa faci pe fiecare zi(sport)?
>-_

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| crystyanz a răspuns:

Alergare multa. Partea cu mancatul nu stiu, nu am avut probleme cu greutatea.

Dar stiu ca prin alergat, inot, in general daca faci sport, slabesti.