| andreeaioanageorgiana2472 a întrebat:

Vă rog, îmi puteți spune metode pentru încetinirea creșterii sprâncenelor

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ceri tu este imposibil!
Nu exista asemenea metode, fiindca parul creste hormonal pana la batranete, cand inceteaza cresterea lui.

Ai in schimb optiunea sa te pensezi, sau sa le lasi asa cum sunt, naturale.

| Floridori a răspuns:

Nu poti ce vrei tu, din pacate, dar te poti pensa oricand, deci nu stiu de ce doar o data pe luna.
La o luna mi se pare foarte mult, deci e normal sa creasca in tot acest timp.Ar trebui pensate mai des, sau te accepti cu ele asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică vrei sa nu îți mai crească sprâncenele? De ce? Sunt unele care au dat bani sa le crească inclusiv eu care am dat bani pe seruri sa se indeseasca și ele oleacă.

| andreeaioanageorgiana2472 explică (pentru anonim_4396):

Imi cresc extrem de repede și dacă nu mă pensez la lună forma nici nu se mai cunoaște. Vreau sa mi crească mai greu, sunt foarte dese și nu am posibilitate să mă pensez oricând vreau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea poți să încetinești creșterea sprancenelor...Așa este genetica ta și nu poți opri asta.
Caută și pe internet că nu există așa ceva...