| diana_6879 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum pot sa scap de cosurile care nu se mai pot stoaarce ramase de la cosurile mari arata foarte urat si de roseata de la cosuri va rogg mult dau FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| ioana_3915 a răspuns:

In primul rand nu incerca sa-ti storci cosurile, ca sa le calmezi pune pe ele cateva felii de castravete( e foarte bun pentru acneee) sau fa-ti o masca de argila sau date cu baton corector.
Ps si felii de la cartofi sunt bune

2 răspunsuri:
| laurica1997 a răspuns:

Incearca creme cu galbenele.le gasesti in farmacii.pup

| john95 a răspuns:

Nu stiu diana ca si eu am aceeasi problema.am avut o matusa care la fel avea si pana nu sa... nu ia trecut deci.parerea mea.cautati repede.pe cineva. sper ca nu te superi dar e cam sg solutiebig grin