| Trolololol a întrebat:

In ultimul timp am avut niste cosuri mari pe fata, in special in zona barbiei. Am reusit cat de cat sa scap de ele, doar ca zonele in care au fost cosurile au ramas rosiatice. Cu ce pot sa dau ca sa se mai ia din roseata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| pisi21 a răspuns:

Foloseste o creme pentru pete rosii de la clearasil sau de la avon, daca nu o masca naturala ar fie excelent:*