| vlad838 a întrebat:

Am dat adaugat ceva in cosul de cumparaturi pe pcgarage.ro si am completat formularul. Cand intru la istoric comenzi, am 2 sectiuni in tabel, prima cu "Comanda dumneavoastra este pregatita pentru livrare." cu status "pregatita" si a doua cu "Comanda a fost receptionata" si imi da detaliile la ce am comandat, cu status nepreluat. Trebuie sa astept sa se schimbe din nepreluat in preluat sau altceva? Sau cum stiu ca o vor trimite? Multumesc!

1 răspuns:
| Florea_Mihai_1997_pGSa a răspuns:

Iti vor trimite ei un mail cu comanda cand o vor prelua.
Dar cred ca o sa o primesti luni sau marti pentru ca nu lucreaza sambata si duminica.