| SarahHelen a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti cat puteti de repede! Mi-am cumparat Casting Creme Gloss de la LÓAREAL nuanta blond satin.Eu am parul saten inchis, chiar foarte inchis. Nu vreau sa ajung la nuanta de blond, ci doar un saten deschis cu o reflexie de blond.Este posibil sa ma multumeasca vopseaua si sa imi iasa culoarea dorita?
Vopseaua este fara amoniac si cam cat timp sa o las pe par pana la clatire ca sa obtin saten-saten deschis.

1 răspuns:
| 75414254 a răspuns:

O lasi cat scrie pe cutie.
dar un pic avertisment, m-am informat si am inteles ca la cele cu parul inchis este mai riscant pentru ca poti sa dai in roscat de aceea trebuie sa lasi vopseaua sa actioneze cat scrie pe cutie. succes happy