| DenissaDenii a întrebat:

Cum am mai spus, am niste suvite blonde, si acum ca incepe scoala a-si vrea sa le dau jos. Ar functiona cu pudra decoloranta?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai cum sa le dai jos pentru ca parul odata facut blond asa ramane, nu se mai duc niciodata si trebuie sa astepti sa creasca parul ca sa tai partea cu suvite.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca il faci cu decolorant... se va decolora adica va fi blond. De vopsea scapi prin decapaj.

| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu stiu ce vrei tu sa faci... vrei sa uniformizezi culoarea? Daca iti dai cu pudra decoloranta se va face blond tot parul, dar daca te lasa la scoala decolorata nu e nicio problema.

| DenissaDenii explică (pentru Bondarel99):

Am scris mai sus ca vreau sa le dau jos.

| Bondarel99 a răspuns (pentru DenissaDenii):

Nu ai cum sa le dai jos pentru ca parul odata facut blond asa ramane, nu se mai duc niciodata si trebuie sa astepti sa creasca parul ca sa tai partea cu suvite.

| βeĺBŷŷ a răspuns:

Decat sa-ti strici parul, mai bine mergi la un salon sa te vopseasca peste cu vopsea de culoarea parului sau au ele alte metode. Fundita?

| klla a răspuns:

Ai varfurile facute?

| DenissaDenii explică (pentru klla):

Mai mult de jumatatea suvitei