| YoYoJuSt4U a întrebat:

Verisoara mea de 20 de ani nu are deloc sani. Exista vreo crema care mareste sanii?

8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Daca nu a inzestrato mama natura cu sani, nu mai are ce face decat silicoanetongue

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Da,se numeste "Spérmé" (denumire franceza) si se gaseste in orice tub care variaza intre 10-20 cm.Inainte de aplicare trebuie frecat tubul cu o miscare sus-jos,ca sa se incalzeasca crema desigur.Apoi,se aplica din abundenta pe tesutul mamar si se maseaza bine-bine pana intra in piele. Apoi,in caz de reziduuri se clateste cu apa, ca apoi incepe sa puta si sa fie lipicioasa (crema).
Din pacate nu se gaseste la farmacie, dar o poti obtine usor de la orice humanoid de sex masculin. Sper ca te-am ajutat!

| istoleyourcandy a răspuns:

Anticonceptionalele au mers la Adela Popescu, stiu ca se vorbea intr-o revista despre asta.
Ps:Nu stiu daca e periculos!
Ps

| 6111992 a răspuns:

Buna exista o tinctura de marar 100% naturala se gaseste la plafar si costa pana in 10 lei se bea te 2 sau 3 ori pe zi cu jumatate de ora inainte de masa(se pun cateva picaturi intr-un pahar cu apa) in cutie exista un prospect scrie acolo cum trebuie administrat eu am niste prietene care au incercata si a mers dar in timp, sper ca te-am ajutat.

| YoYoJuSt4U explică:

Nu vrea silicoane ca o doare

| 愛日本 a răspuns:

Cremă? rolling on the floor Glumeşti?!
Există silicoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cremă? faci mișto de mine? nu exista asa ceva nici in cele mai scumpe magazine de cosmetice, sa fim seriosi...

| bloodyhell a răspuns:

Nu exista creme dar exista silicoane