| KoallaBăă a întrebat:

Exista vreun mod prin care iti poti face sanii sa creasca mai repede? Pun intrebarea asta pentru ca am 14 ani si nu am sani deloc. Fara raspunsuri rautacioase.Dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Corpul o sa se dezvolte in timpul lui, eu pana la 17 ani aveam 2 maslinelaughing Stai linistita, natura nu te uita. Nu incerca remedii babesti sau ce te invata prietenele deoarece nu funcioneaza iar la maturitate o sa le ai lasate si inestetice. Intre timp, poti folosi sutiene cu buretei si rezolvi problema.

| Hakuouki a răspuns (pentru DeeaV):

Si acum la 23 cum e situatia? laughing Glumesc.
Koalla, nu ai de ce sa te rusinezi, esti inca mica, tu pune burta pe carte, sa-ti creasca si numarul de informatii acumulate, nu doar sanii.

| DeeaV a răspuns (pentru Hakuouki):

laughing) Totul e bine, n-am stresslaughing)

| Hakuouki a răspuns (pentru DeeaV):

E bine, sa-ti traiasca atunci laughing si "la mai mare" laughing

| DeeaV a răspuns (pentru Hakuouki):

laughing))))

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU există nici o metodă sad

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune.

| Fernando9Torres a răspuns:

Esti baiat sau fata? daca esti baiat du-te la sala, daca esti faca cheama sala la tine laughing....glm......Ai vreme, dar daca vrei sa para mai mari foloseste un sutien cu push-up, daca ei mai scunda nu iti face mari sperante pentru ca nu o sa ai sanii mai mare ca si corpul dar o sa se mai dezvolte ei pana la 18 ani!

| KoallaBăă explică (pentru Fernando9Torres):

Daca eram băiat crezi ca puneam întrebarea asta? laughing

| TheWalker11 a răspuns:

Nu cred ca exista nici un mod laughing mai ai timp pana la 18 laughing.

Răspuns utilizator avertizat