| TeIubesc a întrebat:

Cum sa fac sa am si eu sani am 14 ani si nu am sanii deloc spuneti-mi ceva orice

Răspuns Câştigător
| irina_5692 a răspuns:

Buna! in timp sani tai se vor dezvolta vor creste mai mari! Pana atunci ai putea purta sutiene. Esti inca mica in curand iti vor creste!

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sanii ti se dezvolta la aceasta varsta.Trebuie doar sa astepti, depinde si de mama natura.happy Singurul lucru > implanturi dar ai nevoie de varsta minima de 18 ani, si de o suma frumoasa de bani. mii de euro din cate stiu. Succes

| justfreelove a răspuns:

Faptul ca nu ai sani este provocat de insuficienta hormonilor feminini. In general se spune ca fetele care au o viata sexuala sunt mai dezvoltate. Tu fiind minora si avand 14 ani ar trebui sa iei singura o decizie cu privire cand e bine pentru tine, dar iti recomand sa te uiti in jur. Asa zisele "curve" care umbla cu toti baietii sunt frumoase si bine dezvoltate fizic (cur, sani, ten perfect) iar tocilarele mereu sunt anonime (snur - fara sani si fara cur). Sa stii ca nu toate "curvele" apeleaza la tot felul de creme si pastile, dar absolut toate au cur si sani.
DEsigur poti cere si sfatu unei fete care mai mult ca sigur o sa ma contrazica, dar inainte sa ii ceri sfatu e bine sa intrebi "Cand si-a inceput viata sexuala? " si cat de mari sunt sanii. Ai sa observi ca fetele care au fost virgine pana la 20 de ani nu au sani si nici cur- asta ti-o spune un baiat care a fost cu tot felul de fete- prin urmare e ceea ce cred.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru justfreelove):

Stiu curve fara sani si fund, chiar multe
acu ce mai zici?straight face numai aberatii ai scris

| Hohenheim a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Te-ai simtit jignita cand a zis ca tu nu poti fi curva? tongue

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Hohenheim):

Ha? ce [ne]amuzant esti tu :*

| Hohenheim a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Pai nu incercam sa fiu amuzant amore! kiss

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Hohenheim):

Bine draga love struck

| justfreelove a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Fetele spun despre toate fetele ca sunt curve, deci daca vrei sa stii care este curva intreaba un baiat care nu este invidios pe hainele pe care le poarta vecina. Eu nu stiu curve care nu arata binestraight face

| ForeverMaria a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic ei cresc in momentul maturzarii si eu am colege in clasa care nu au deloc nu te descuraja:*

| TeIubesc explică:

Multumesc tuturor acum sunt mult mai incurajata fericita si chiar cred ca o sa-mi creasca cate deja si...a) nu sunt tocilarab b)nu vreau sa fiu curva