| Unicucebeea a întrebat:

Vi s-a intamplat sa aveti o criza de par lunglaughing). Adica nu stiu dar de la un timp imi doresc din rasputeri sa am parul lung macar pana la cot!

Răspuns Câştigător
| bbubby a răspuns:

Daaa. toata lumea isi doreste parul lung ( sau cel putin majoritatea fetelor). parul lung inseamna feminitate si in asta consta eleganta unei femei. eu am parul cret si iti imaginezi ce situatie urata pentru ca nu il pot indrepta mereu. eu il am pana la cot indreptat dar cret I don't want to see e scurt. oricum exista meshe, extensii, peruci pentru a scapa de aceasta "criza" sau si mai bine tratamente naturiste cu ulei de ricin

2 răspunsuri:
| GrellSutcliff a răspuns:

Pff. si eu sunt in aceashi situatzielaughing)) am parul ff scurt si nu stiu ce sa-i mai fac ca sa fie lung cum il aveam eucrying((((

| MissLoca a răspuns:

Daaa, in fiecare zi! angry