| Larissu a întrebat:

Hey as vrea sa imi fac suvite happy Este vopsea care se ia la a 5 a spalare? sau a 10 a? sau sa incerc cu spray? Imi puteti spune unde gasesc?

2 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Nu este vopsea, exista nuantator care se ia la 6-8 spalari. Poti incerca de la Loncolor, Trendy Colors.
Gasesti in orice magazin in care se vand vopsele.happy

| iLoveEpicxD a răspuns:

Iti poti face suvite mov cu albastru de metin. Dar ai grija sa nu te faci cu placa dupa pentru ca se i-a pe placa laughing. Si se vor lua la prima spalare.thinking