| skumpic96 a întrebat:

Vineri este ziua unei prietene si mai vin 3 baieti dintre care pe unu il plac, puteti sa-mi ziceti cum pot sa ma imbrac si cum sa ma machez? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| FerLin a răspuns:

Nu te imbraca sau machia exagerat, risti sa devii ridicola. Mai bine imbraca-te putin mai elegant decat de obicei si fa-ti un machiaj discret (un strugurel in loc de ruj, fara fond de ten, fardurile de o culoare asemanatoare culorii ochilor tai dar abia sa se observe ca te-ai fardat.
Si in ultimul rand, nu te arata interesata de acel baiat, comunici la fel ca si cu ceilalti eventual cand te intalnesti acolo cu el si va veti saluta, poti sa-i zambesti ceva mai dulce decat celorlalti, dar dupa asta, sa nu mai faci diferenta intre el si ceilalti in comportamentul tau.
Distractie placuta si... succes! happy

4 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Ceva usor.in orice caz pentru ca e bine sa nu te simti incomodata de acele haine. Poate un tricou si o fusta, dar ai grija ca fusta sa nu se ridice.sau o rochie cu stampii cu florii. depinde...

| MoneyMoney a răspuns:

In calugarita sau stripteuza! big grin Fii serioasa fata, tu stii cel mai bine raspunsul! big grin