| anonima_6654 a întrebat:

De ce baietiilor le plac fetele rele? Imi puteti spune si mie cum as putea sa fiu mai sexy si mai rea? Cum as putea sa ma imbrac, sa ma comport, sa ma machez pentru a fii sexy? Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Urzică a răspuns:

Dupa parerea mea baietilor nu le plac fetele rele dupa cum te gandesti tu! Ei doresc pe cineva in care sa aiba incredere. Dar daca tu vrei sa fi "sexy si rea" cine sunt eu sa stau in calea ta?

Poti sa te imbraci mai elegant cu fustite, tricouri "sexy".(dar nici in lenjerie intimalaughing) -a fost o gluma)
Poti sa te machiezi cu ceva care sa iti nuanteze ochii. Eu nu ma prea pripep dar no...laughing
Comportamentul?!
Nu trebuie sa-ti schimbi comportamentul pentru a te placea un baiat.
Un baiat trebuie sa te placa pe tine tine asa naturala nu "artificiala". Daca nu te place asa cum esti, nu are rost.

Sper sa ti cont de sfaturile mele.

Fundita!?

EuSiAtat

8 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Nu mai generalizaaaa! Nu tuturor baietilor le plac fetele rele.
De ce sa te schimbi tu pentru unii? Crezi ca ti s-ar potrivi stilul asta? Poate vei lasa o impresie proasta celorlalti. Spun asta pentru ca majoriatea baietilor considera o fata sexy una care poarta bluze in care sa li se vada decolteul foarte generos, fusta scurta de li se vad sa nu zic ce. Si ce crezi tu ca vor baietii de la o fata sexy? Ghici: sex.

| anduta160 a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti placa tie ceea ce vezi apoi baietilorwinkingdaca cineva te place te place asa cum esti nu cred ca trebuie sa arati intr-un anumit mod pentru a le placea baietilor asa ca fii tu insuti:*

| Miha1308 a răspuns:

De ce spui ca baietilor le plac fetele rele? nu trebuie sa fie neaparat asa.Nu trebuie sa te schimbi tu pentru nimeni, fii doar tu insati pentru ca eu cred ca un baiat apreciaza mai mult o fata asa cum este ea decat una care incearca sa fie ceea ce nu este.Imbraca-te cum iti place si fii doar tu insati mereu, o sa ai mult mai mult de castigat.Nu stii niciodata de unde vine norocul tauwinking

| ramonatm17 a răspuns:

Baietii sunt convinsi (unii din ei) ca in spatele unor fete,, rele,, se ascunde de fapt un ingeras. Dupa o discutie cu mai multi amici baieti ei mi-au spus ca de fapt fetele pe care noi le vedem linistite si cuminti sunt de fapt cele mai,, bad girl,, Acum tu stii de ce vrei sa te schimbi, dar cred ca e mai bine sa fii tu si atathappy poti fi sexxy si imbracata in maicuta...totul sta in atitudine

| Ellameh a răspuns:

Fheaaa Pai asculta acilea la baba maranda! ia-ti o fusta din-aia cu decolteu la cur fhea da rosie sa fie cu o esarfa din-aia inflorata pa tate! o sa fie in limba dupa tine.

| Papusha_3366 a răspuns:

Sexy esti nu numai prin imbracamintea putina.Privirea sexxxy patrunzatoare ademeneste orice baiat ...gesturile mimica, cind vorbesti fa cite o pauza si stinge buzele apoi despicale usor.Asta atrage orice baiat...

| kamy18 a răspuns:

Un baiat nu merita asa o mare schimbare.sunt foarte multi baieti care prefera fetele cuminti de casa pentru a avea o relatie serioasa si a se baza p ele la nevoie.sincer eu sunt la fel si daca miar cere un baiat sa ma schimb nu as faceo deoarece ma simt bine in pielea mea, iar cine teiubeste te iubeste asa cum esti

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Pai... eu sa fiu sincera nu mas schimba pentru un baiat... am multe prietene care sunt " rele " si care si-au schimbat stilul pentru un baiat sh apoi au regretat. Dc? pentru ca nu au avut un stil propriu. Sh mereu cand stataeu cu un baiat nu dura decat o zi sau 2. dc? pentru ca ei doreau decat o aventura. Acum tu faci ce vrei eu doar ti-am spus pentru ca stiu ce se va intampla. Si inca ceva, multor baieti le plac fetele care sunt " naturale" care au stilul lor propriu. Oricum mult succes sh stiu ca ca vei spune ca nu te intereseaza ce spun alti. Asa ca iti urez din nou mult succes sh sper sa gasesti ceea ce cauti. happy