| Alison95 a întrebat:

Voi cati bani ati da pe un eyeliner, un corector, o pudra iluminatoare si fard de ochi?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai mult de 100 ron.
Pa, pa.

| Alison95 explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi ca ai raspuns. avand in vedere ce ti-am zis ieri.

nu mai mult de 100 ron fiecare?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Alison95):

Bună din nou.
Per total, nu trebuie să facem risipă de bani (suntem în criză... financiară!).
O noapte liniștită să ai.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pe un eyliner eu dau cam 50 de lei de lei pe corector cam la fel, pudra mea e de la mac si a fost cam 100 de ron, fard de ochi nu folosesc asa ca nu as da mai mult de 50 de ron.

| Kasia a răspuns:

Eyeliner : 15-20 lei
corector: 25 lei
pudra:40 lei
fard:15-20 lei
daca iti permiti poti lua ceva mai scump dar eu nu am un buget imens.

| Alison95 explică (pentru Kasia):

De la ce firme?