| soffie a întrebat:

Voi cati bani cheltuiti pentru hainele de liceu?

19 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite ce mi-am luat eu. Am luat 2 comasi( 150 lei amandoua), o pereche de blugi( 80 lei), o pereche de sandale( 70 lei), o pereche de tenesi(60 lei), fusta( 80 lei), tricouri( 50 lei).

| Medema a răspuns:

Depinde de ce ai nevoi eu am avut nevoie de tot ce cuprinde de la a la z si m-au dus cam 3-4 milioane (inclusiv geaca)

| vangaelis a răspuns:

Exista haine de liceu mai nou? happy giiiz

| BlueViP a răspuns:

300-700 de lei cam asa

| AlexandraPrincess a răspuns:

Pai la Pantofi in jur de 300 lei! Si la haine 200

| Lorodana a răspuns:

Nu mai cheltuim deloc ca nu mai suntem la liceu, deci 0

| InsertName a răspuns:

Eu mi-am luat decat pantofi care au costat 150 de lei. Nu am uniforma la liceu si chiar nu se merita sa dau bani pe haine, port ce am in sifonier.

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Depinde de unde le iei!

| maxcalin a răspuns:

Inca nu merg la liceu, dar cred ca o sa cheltui cam 400 lei.

| Simonamee a răspuns:

In jur de 4-5 milioane!

| Gimihumulukuakua a răspuns (pentru Simonamee):

Tu esti bastana rau! Ai inclus si banii de anul trecut?

| Medema a răspuns (pentru Gimihumulukuakua):


laughing))laughing)))laughing)Voi arata comentariul asta lulmii intregi!laughing

| Simonamee a răspuns (pentru Simonamee):

Depinde de unde le iei, daca te duci in Zara sau in alte magazine cu fite o sa cumperi doua bluze cu 600 de lei! Eu zic ca nu se merita, daca mergi in magazinele mai accesibile din Bucuresti poti sa-ti iei o gramada de haine frumoase.Ca sa-ti dau un exemplu eu cand incep scoala imi cumpar asa: o pereche de blugi noi: 45-60 lei, adidasi: 60-80 lei si tricouri la 20 de lei bucata(2 tricouri).Ma costa intre 145-200 lei. Daca iti cumperi mai multe poti ajunge chiar la 5 milioane dar asta doar daca nu-ti mai plac deloc hainele pe care le ai.

| Simonamee a răspuns (pentru Gimihumulukuakua):

Da ia citeste tu si comentariile celorlalti c poti ajunge si la 700 de lei, daca nu ai alta treaba decat sa te iei de lume pe site e problema ta, citeste bine ce am scris si dupa aia comenteaza! Depinde de unde le iei, daca te duci in Zara sau in alte magazine cu fite o sa cumperi doua bluze cu 600 de lei! Eu zic ca nu se merita, daca mergi in magazinele mai accesibile din Bucuresti poti sa-ti iei o gramada de haine frumoase.Ca sa-ti dau un exemplu eu cand incep scoala imi cumpar asa: o pereche de blugi noi: 45-60 lei, adidasi: 60-80 lei si tricouri la 20 de lei bucata(2 tricouri).Ma costa intre 145-200 lei. Daca iti cumperi mai multe poti ajunge chiar la 5 milioane dar asta doar daca nu-ti mai plac deloc hainele pe care le ai.

| Simonamee a răspuns (pentru Gimihumulukuakua):

Cauti scandal sau care e problema ta?

| DeeaaT a răspuns:

Cam 250 lei.

| Al3xMicutzu a răspuns:

5-6 depinde si te preferintele tale.

| Necun0sScuT a răspuns:

Gimihumulukuakua La mine numai Sneakersii costa 130 de euro. De ce te miri asa mult cand auzi de 4-5 milioane. Cunosc persoane care umbla cu adidasi la 500 de Euro. Fiecare dupa posibilitati honey happy

| Ralucastefy a răspuns:

Sincer,fara numar! Peste 500 de lei! Dpinde de unde le iei, daca iti iei chinezari scapi mai ieftin mai bine iei un lucru bun si sigur! Bafta la cumparaturi!tongue

Întrebări similare