| soffie a întrebat:

Voi cati bani cheltuiti pentru hainele de liceu?

19 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite ce mi-am luat eu. Am luat 2 comasi( 150 lei amandoua), o pereche de blugi( 80 lei), o pereche de sandale( 70 lei), o pereche de tenesi(60 lei), fusta( 80 lei), tricouri( 50 lei).

| Medema a răspuns:

Depinde de ce ai nevoi eu am avut nevoie de tot ce cuprinde de la a la z si m-au dus cam 3-4 milioane (inclusiv geaca)

| vangaelis a răspuns:

Exista haine de liceu mai nou? happy giiiz

| BlueViP a răspuns:

300-700 de lei cam asa

| AlexandraPrincess a răspuns:

Pai la Pantofi in jur de 300 lei! Si la haine 200

| Lorodana a răspuns:

Nu mai cheltuim deloc ca nu mai suntem la liceu, deci 0

| InsertName a răspuns:

Eu mi-am luat decat pantofi care au costat 150 de lei. Nu am uniforma la liceu si chiar nu se merita sa dau bani pe haine, port ce am in sifonier.

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Depinde de unde le iei!

| maxcalin a răspuns:

Inca nu merg la liceu, dar cred ca o sa cheltui cam 400 lei.

| Simonamee a răspuns:

In jur de 4-5 milioane!

| Gimihumulukuakua a răspuns (pentru Simonamee):

Tu esti bastana rau! Ai inclus si banii de anul trecut?

| Medema a răspuns (pentru Gimihumulukuakua):

laughing))laughing)))laughing)Voi arata comentariul asta lulmii intregi!laughing

| Simonamee a răspuns (pentru Simonamee):

Depinde de unde le iei, daca te duci in Zara sau in alte magazine cu fite o sa cumperi doua bluze cu 600 de lei! Eu zic ca nu se merita, daca mergi in magazinele mai accesibile din Bucuresti poti sa-ti iei o gramada de haine frumoase.Ca sa-ti dau un exemplu eu cand incep scoala imi cumpar asa: o pereche de blugi noi: 45-60 lei, adidasi: 60-80 lei si tricouri la 20 de lei bucata(2 tricouri).Ma costa intre 145-200 lei. Daca iti cumperi mai multe poti ajunge chiar la 5 milioane dar asta doar daca nu-ti mai plac deloc hainele pe care le ai.

| Simonamee a răspuns (pentru Gimihumulukuakua):

Da ia citeste tu si comentariile celorlalti c poti ajunge si la 700 de lei, daca nu ai alta treaba decat sa te iei de lume pe site e problema ta, citeste bine ce am scris si dupa aia comenteaza! Depinde de unde le iei, daca te duci in Zara sau in alte magazine cu fite o sa cumperi doua bluze cu 600 de lei! Eu zic ca nu se merita, daca mergi in magazinele mai accesibile din Bucuresti poti sa-ti iei o gramada de haine frumoase.Ca sa-ti dau un exemplu eu cand incep scoala imi cumpar asa: o pereche de blugi noi: 45-60 lei, adidasi: 60-80 lei si tricouri la 20 de lei bucata(2 tricouri).Ma costa intre 145-200 lei. Daca iti cumperi mai multe poti ajunge chiar la 5 milioane dar asta doar daca nu-ti mai plac deloc hainele pe care le ai.

| Simonamee a răspuns (pentru Gimihumulukuakua):

Cauti scandal sau care e problema ta?

| DeeaaT a răspuns:

Cam 250 lei.

| Al3xMicutzu a răspuns:

5-6 depinde si te preferintele tale.

| Necun0sScuT a răspuns:

Gimihumulukuakua La mine numai Sneakersii costa 130 de euro. De ce te miri asa mult cand auzi de 4-5 milioane. Cunosc persoane care umbla cu adidasi la 500 de Euro. Fiecare dupa posibilitati honey happy

| Ralucastefy a răspuns:

Sincer,fara numar! Peste 500 de lei! Dpinde de unde le iei, daca iti iei chinezari scapi mai ieftin mai bine iei un lucru bun si sigur! Bafta la cumparaturi!tongue