| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce imagine aveti in minte cand auziti cuvantul pitipoanca?

Răspuns Câştigător
| Anailyn a răspuns:

In principal ma apuk rasulaughing)))) adica ii ceva de genu:talie de 0. 00001 cm, un decolteu ADANC! haine foarte extravacante, foarte foarte scurte(gen fuste de un deget, sau pant scurti) o fata ingropa in pudram ruj si alte chestii false pe ea, par tapat de parca ii curentata, cu limba romana ii la pamant si ce sa mai spun.cam asa mi-o imaginez eu...dar tu?

| anonim_4396 explică (pentru Anailyn):

Exact cum ai zis si tu, si partea trista e ca ai reusit sa imi descri o persoana. laughing Of, al naibi adevar.

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O puștoacă fără minte!
Pa, pa.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Bianca Dragusanu (urata,botul roz,buze cu silicon :-&, fitoasa straight face, si cu prostimea din capul ei)
Zici ca e femeia din cauciuc! straight face

| anonim_4396 explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Cauciuc, cauciuc.dar sincer mie imi place abdomenu ala al ei, facand abstractie de silicoane laughing.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da laughing
pff, robot tampittttt

| IMC90 a răspuns:

Din punctul meu de vedere pitipoanca este un stil de viata. Sunt anume haine pe care pitipoancele le aleg. Machiajul abundent si excesiv este caracteristic pitipoancelor. Rujul strident si genele false sunt caracteristice pitipoancelor. Lipsa de materie cenusie (adica de creier) este caracteristica pitipoancelor. Cizmultitele si tocurile sunt caracteristice piztipoancelor. Parfumurile folosite zilnic si excesiv sunt si ele caracteristice pitzipoancelor. Limbajul, vocabularul, modul de exprimare, orientarea muzicala (spre house) sunt si ele caracteristici. Si lista poate continua.

| Rush a răspuns:

Curva

| FurtunaDiesel a răspuns:

Evident ca... Buci rolling on the floor

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Pai, ma gandesc la un monstru siliconat imbracat in fuste mini+decolteu gigantx_x in culori aprinse gen.roz,cu un mers de tot rasu' si o atitudine respectiv mentalitate de rahat.

| NOinformation a răspuns:

Prima data in minte imi apar niste buzee MARII date cu un roz orbitoor laughing

| troller2103 a răspuns:

Fusta` scurta`, decolteu, ruj` roz` aprinsss straight face, ochelari` si` tocuri`. asa` vad eu o pitsiipoanca` laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns:

Surorile Kardashian

| BlackD a răspuns:

Buze OZZZ [roz]; blonda cu extensii foarte FOARTE lungiiiiii; par ars de placa; suvite in culori tampite [roz; fucsia...] fusta MINI;,, zugravita,, foarte bine pe fata
Pitipoanca=specimen pe cale de reproducere; specimen de genul Barbie Girl straight face
definitie DEX: pițipoancă, pițipoance s. f. tânără ușuratică.rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru BlackD):

Maxim!

| AoiTori a răspuns:

Monica Columbeanu (buzata o poreclesc eu)

| aleexuţ a răspuns:

Omg. pai, cam la o curva

| cRIT a răspuns:

O fata cu toc de 15 cm cu fusta putin peste fund cu o geanta si o vestimentatie de o culoare aprinsacu ochelari la ochi si multe fite.
Cea mai enervanta categorie de persoane.

| zzi988 a răspuns:

O fusta scurta, ruj roz, decolteuu = pitiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata de gasca

| danifx2 a răspuns:

O mu! s7a mare