| Furnicuta000 a întrebat:

Voua va plac barbatii care se penseaza? Mie mi se pare ca arata ciudat, mai ales cand isi fac si marginile alea perfect drepte cu lama. Cred ca are dreptate Dana Budeanu, chiar daca e ea mai nebuna.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
Dacă își pensează sprâncenele excesiv, și le fac prea subțiri și arcuite, nu îmi plac. De fapt, nici la femei nu îmi plac spâncenele subțiri și arcuite.
Dacă le au groase și le pensează drepte, îmi plac. Sprâncenele drepte și groase sunt cele mai estetice, atât la bărbați cât și la femei.

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am citit un articol care imi place. Asta e si parerea mea si Dana budeanu are si ea dreptate: http://bit.ly/2ss8nMI

| RAY a răspuns:

Bine ca mi-ai amintit sa imi cumpar o penseta, ca imi creste in mijloc, apropo ce recomandare ai?

| Furnicuta000 explică (pentru RAY):

Recomandare de penseta?
Nu stiu, toate mi se par la fel laughing

| RAY a răspuns (pentru Furnicuta000):

Asa credeam si despre femei pana cand am facut dragoste

| Furnicuta000 explică (pentru RAY):

Nu incurca borcanele laughing

| RAY a răspuns (pentru Furnicuta000):

Sa stii ca reprimarea dorinței sexuale duce la depresie, nervozitate, stres

| Bizon95 a răspuns:

Daca ai sprancene urate si te chinui sa le faci sa arate bine, si scoti numai partile naspa, atunci, ok

dar daca le scoti de tot si apoi le trasezi cu, creionul, atunci se numeste ca esti... travestit, la fel ca "tanti Florica" (YUCK)

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sunt ei afemeiati.

| CleanHeart a răspuns:

Sincer nu am nimic cu baietii care se aranjeaza, inseamna ca tin la imaginea lor dar care isi fac sprancenele ca fetele ma dezgusta, cu restul care se penseaza ca sa nu le fie foarte stufoase ca na arata naspa mai ales daca sunt unite nu am treaba, sa nu se inteleaga gresit, suntem imediat in 2020 asa ca daca baiatul vrea sa imbrace si o rochie e strict problema lui, conteaza sa se simta bine in pielea lui indiferent daca pentru noi arata penibil sau nu, de judecat e usor dar de inteles mai greu, totusi e mortala Dana, rad la fiecare video al ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da decat sa aiba sprancenele unite
Rubrica Danei e doar pamflet

| cristinaaa24 a răspuns:

Mi se pare o chestie normala