| Lovelypeaches100 a întrebat:

Cine doamne e Dana Budeanu?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O datatoare de pareri

| J0B0MAT a răspuns:

Numărul unu la mafioți

| aXy99 a răspuns:

O zeita.

| sofisis a răspuns:

O scelerata care nu inteleg ce anume vrea sa realizeze cu toate aberatiile pe care le insira despre "mafioti" si "printese" si ce pana mea ii mai populeaza ei visele
Mie mi-a dat-o maxim cu faza cu : mafiotii adevarati nu duc gunoiul...si nici printesele nu duc gunoiul,.
Daca ati gasit vreo varianta in care ati reusit sa intimidati gunoiul sa mearga singur la tomberon, sa-mi ziceti si mie ca eu sunt o printesa si al meu mafiot laughing))

| siriusblack98 a răspuns:

Un designer vestimentar care in trecut a avut propria emisiune TV pe Antena sau ProTv nu mai stiu sigur si se numea ''Verdict cu Dana Budeanu'' parca.

| Furnicuta000 a răspuns:

Meseria ei e de designer vestimentar si critic de moda (are atelier, colectii, munceste, face bani etc.), ca apare la tv si pe net si spune numai aiureli asta e alta treaba...

| CleanHeart a răspuns:

O nebuna foarte comica laughing
Aviz pentru baietii cu gleznele goale laughing
" pai daca vedea un mafiot pe unul fara sosete il impusca in cap " am murit la faza asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O șmecheră

| Vikaa a răspuns:

Cica e designer vestimentar, dar nici popa nu stie ca a iesit din sicriu.