| cristinuta01 a întrebat:

Vreau sa combin 2 culori de vopsea... si am oxidant de 9 si de 12. are ceva daca le combin si pe acestea? ma refer de vopseaua de la kallos? multumesc. funda...

1 răspuns:
| CoryCorina a răspuns:

Hmm.nu cred in general kallos este buna dar mai bine ai intreba o coafeza sau pe cineva experimentatbig grin, pentru ca tu vrei sa amesteci oxidant de noua cu 12 si sa nu iti arda parul chiar nu stiu ce sa zic dar oricum mai bine e sa asculti de cei care au experienta