| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii inoiesc garderoba sotului meu, ca lui nu prea-i pasa, dar nu stiu ce se mai poarta la capitolul  casual pentru barbati... Ceva idei? Multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei, femeia alege garderoba potrivita pentru barbatul sau. De acolo vine si zicala: "Femeia-si dezbraca si imbraca barbatul".
Daca tu nu stii, de ce te mira ca are o garderoba saraca, demodata, ramasa de pe vremea burlaciei?
Cred ca nu-i mai pasa, s-a resemnat...

| dani9354 a răspuns:

Pacat ca s-a ajuns ca o femeie sa-i reinoiasca garderoba unui barbat. Dar totusi la capitolul casual se poate purta aproape orice in materie de casual adica se poarta albul in combinatie cu negrul sau griul, bluze negre sau de culori inchise.Atat ti-as putea spune pentru ca intrebarea nu a fost pusa corect nu stiu la ce te referi la culori sa-u la forma marime etc...Bafta orivum! pa pa