| xVanii a întrebat:

Vreau sa imi iau un nou telefon mobil. =d. Ce imi recomandati? >:d< [ Dau fundita ♥ ]

Răspuns Câştigător
| SmileFreedom a răspuns:

Iti recomand:
HTC Desire HD
Samsung s5230 Star
Iphone 4
Samsung Corby
Samsung Galaxy mini
Samsung Wave 525
Succes si sa alegi cel mai dragut telefon!

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Iti recomand Motorola Atrix, e numai 35 milioane...

Intrebare fara folos...
1 la mana, nu ai spus bugetul de care dispui
2 la mana nu ai spus ce faci cu telefonul
3 la mana nu ai spus ce te intereseaza cel mai mult la un telefon.

La fel iti pot recomanda Motorola Atrix care-i peste 35 milioane, la fel de bine-ti pot recomanda si Nokia 3310 care e 30ron in targ SH... ca nu ai dat niciun detaliu.

Si acum evident, fiecare o sa vina sa spuna ca-ti recomanda ce telefon au ei, ceea ce te lamureste FIX 0.

Bafta!

| lusy4 a răspuns:

1. Samsung corby
2.LG Cookie Fresh

| Ruxy_4054 a răspuns:

Nokia 5233 imi place si mie

| xVanii explică:

Am sa`mi iau iphone4. love struck mersii