| 1Q a întrebat:

Vreau sa imi pun fatete dentare, ce clinica care s-a aiba preturi mici din Bucuresti imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Daca ai dintii buni nu pune fatete.

| Raducons a răspuns (pentru Raducons):

Buni cu sensul de frumosi, la asta m-am referit, treaba ta ce faci, daca vrei sa ti se polizeze dintii buni, pune.

| 1Q explică (pentru Raducons):

Din moment ce vreau sa imi pun fatete e clar ca nu am dintii frumosi

| Raducons a răspuns (pentru 1Q):

Foloseste pasta de dinti mai buna, eu de cand am folosit mi s-a schibat total aspectul dintilor.Eu nu sunt de acord pentru ca fatetarea presupune sa se polizeze un pic smaltul dintilor si nu mi se pare in regula.