| alwaysStyles a întrebat:

Vreau sa imi pun piercing in nas si sa merg la o clinica sa imi faca gaura, dar as vrea sa stiu cam cat costa si daca doare rau.

1 răspuns:
| spiridus25 a răspuns:

Preturile unui piercing sunt undeva intre 100 si 150 de lei, in functie de zona si bijuteria folosita.
Durerea nu difera in functie de zona unde este facut piercing-ul, este la fel peste tot, in principiu.

Unele persoane il pot resimti, totusi, mai mult in zona septului, unde sunt mai multi nervi. La fel se intampla in cazul piercing-ului Anti-Tragus, din cartilajul de deasupra urechii.