| SoreLove a întrebat:

Vreau sa ma ingras. La picioare de preferat. Cateva sfaturi /idei? ( care sa functioneze) multumesc,

Răspuns Câştigător
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai daca vrei sa te ingrasi rapid mananca multa paine, sau preparate fainoase si la ore tarzii (daca esti fata prima oara te vei ingrasa la picioare) si daca vezi ca ai incetat la picioare si nu se mai depune te opresti deoarece daca continui risti sa te ingrasi in tot corpul

2 răspunsuri:
| lexxxy a răspuns:

Daca vrei numai la picioare incearca sa te apuci de un sport unde sunt picioarele in centrul atentiei happy dansuri....mers pe bicileta...Succes

| iulikaiulika a răspuns:

Salut,o prietena de-a mea a incercat si i-a reusit, minca clatite umplute cu banane si pe deasupra cu lapte condensat happy