| someOne_8792 a întrebat:

vreau sa ma ingras! cateva sfaturi? va rog!:*

Răspuns Câştigător
| Fluture a răspuns:

Buna. La mine merge altfel. Nu mananc dulciuri inainte de masa[ adica cu cel putin o ora inainte de masa] iar la masa mananc de rup. laughing. Iti recomand sa iesi afara, sa alergi, sa te plimbi cu rolele, bicicleta, sa sari coarda si cand vei ajunge in casa vei fi foarte infometat/a.
Papa!

1 răspuns:
| BluX a răspuns:

Pai mananca intre mese ( cu gustari de ex: gustarea de dupa micul dejun e la 3, 4 ore dupa ce il ei la fel ca si gustarea de dupa pranz)si incearca sa iti maresti portiile si sa mananci paine seara. sau laughing) asta e cam stupida varianta. mergi la o nutritionista si intreab-o ce nu ai voie sa mananci ca sa slabestilaughing si tu faci invers rolling on the floor iti recomand sa folosesti prima varianta, sper ca te-am ajutat