| butterflyyy a întrebat:

Vreau si eu sa ma ingras cateva idei? pentru ca am 37 de kg big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce înălțime?
O alimentație echilibrată cu fructe și legume proaspete, carne slabă, lactate și brânzeturi, etc. și un sport îți vor face un corp de invidiat!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Gh0stSnyp3r a răspuns:

Am eu idei.Sa mananci pizza la fiecare 3 seri,sa mananci in fiecare saptamana de la MCDonaldz, sa stai degeaba doar sa mananci, sa NU faci sport si bft.

| djstyle a răspuns:

Mancare de la fast food si dupa aia imediat te bagi la somn.nu e sanatos dar sigur te ingrasi. ar mai fi o idee care am facut-o eu m-am apucat de sala si am inceput sa iau proteine. nu te umfla dar incepi sa te ingrasi sa ajungi la o greutate buna. nu lua pastile sau alte prosti pentru ca iti dai metabolismul peste cap si pe urma numai poti slabi.