| Iamnimeni2912 a întrebat:

Vreau sa ma ingras! Vreau sa stiu daca voi ati trecut prin asta, si cum ati reusit!
Sunt foarte slaba, si nu ma simt deloc bine in corpul meu...

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La endocrinologie.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de metabolismul corpului tău.
Sunt persoane foarte slabe care mănâncă de toate și nu se îngrașă deloc.

| Frank51 a răspuns:

Depinde ce fel de corp si metabolism ai. Degeaba te ingrasi voit, apoi corpul slabeste inapoi. Daca esti skinny niciodata nu o sa poti sa te ingrasi, pentru ca ai corpul ectomorf.

| Sn4k3 a răspuns:

Surplus caloric, dieta buna si sport.

| Rx5hnS a răspuns:

Poti incerca dieta Carnivora. Mananci doar carne si branza, fara dulce sau legume 6 luni. Stiu persoane care au facut-o si arata ff bine. Asa te ingrasi frumos si pui masa musculara. Dar trebuie sa faci si anumite exercitii. Poti cauta pe net dieta asta before&after.

| RaduConstantin200 a răspuns:

Mananca orice fara sa iti pese ce e acolo. cu placere