| mosu07 a întrebat:

Vreau sa ma ingras la fata, stie cineva cum? Am corpul modelat frumos, dar fata cam slaba si nu am idee cum as putea sa ma ingras...multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da(dem3)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema.happy sincer de la droguri.happy si as vrea sa ma ingras la fata.am slabit mult happy doar la fata. oricum. daca si la voi e aceeasi problema in timp ce luati. mancati vitamina c happy. chiar as vrea sa fie ceva si pentru noi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeas problema fizicu e aproape perfect numai ca la fata sunt foarte slab am incercat tot felul de vitamine... dar fara rezultat...si nu mai stiu ce.solutii sa caut. daca stie cineva solutia. POST!
thanks

| EuuGabyy a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.din cauza asta imi gasesc greu lucruri care sa se potriveasa.

| mosu07 explică:

Cum adica Dem3? tongue

| mosu07 explică:

Eu nu am aflat inca...si vad ca nu mai da mineni nici o solutiestraight face

| rewined a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, am corpul asa cum mi-am dorit, dar am slabit la fata, mi-au iesit oasele in evidenta. O solutie ar fi sa te apuci de mancat mult si fast food dar o sa te ingrasi si la corp... Daca afli vreo solutie pls sa ma anunti si pe mine

| rewined a răspuns:

Uite inca un tip care are acceasi problema http://www.TPU.ro/......ate-prea/, este tot pe acest sit, haideti sa colaboram :)