| DiaNa357 a întrebat:

Bunahappy
Am ochii albashtri si tenul deschis, imi sat mai bine bruneta sau blonda?(ca vreau sa ma vopsesc)FUNDA

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

Satena, o nuanta deschisa de saten, spre blond, pentru ca ai ochii albastrii si nu ti-ar sta bine brunetabig grin Pupici:*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Negrul îmbătrânește!
Blond închis, castaniu deschis!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

Eu te sfătuiesc să te faci blondă.

| DonCorleone a răspuns:

Pai nu stiu daca ai vrea sa iesi in avidenta cu ochii si tenul ai putea sa te vopsesti bruneta
eu sunt la fel ca tine la ochi si ten doar ca sunt brunet si toti au zis ceva de genul "ce tare nu am prea vezut bruneti cu ochii albastrii"hee hee
dar nu stiu decizia e a da happy

| Dennys1521 a răspuns:

Sincer sa fiu blonda

| airam a răspuns:

Se spune ca ochii sunt oglinda sufletului si pentru ca sufletul femeilor este delicat, trebuie sa avem grija cum ne punem in valoare frumusetea ochilor! De aceea, este foarte important sa luati in considerare culoarea ochilor atunci cand va hotarati sa vopsiti parul. Ochii trebuie sa fie incadrati intr-o rama pe masura, pentru a obtine un tablou perfect.

Culoarea parului trebuie sa fie in contrast cu cea a ochilor.
Asa ca daca esti norocoasa posesoare a unor ochi alabstri cred ca ar trebui sa alegi o nunta de par mai inchisa.

| Iuli_9028 a răspuns:

Blonda (p.s. da nu alb laughing )

| luisanamy a răspuns:

Blonda ar fi ideal, iar blond argintiu cred ca te-ar "prinde" bine!

| Kijk a răspuns:

Blonda, (asa ca nazisti)!

| MadutaVoastra a răspuns:

Pai eu cred ca bruneta:X