| lore91 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc blonda.(sunt satena). Se vopseste parul daca nu sunt decolorata?

7 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

De vopsit, se vopseste. Dar gandeste-te ca vopseaua mai iese in timp si astfel satenul tau va iesi prin blond, adica vei avea ceva suvite inestetice la un moment dat. Daca vrei sa faci pasul spre blond, fa o treaba buna si decoloreaza-te prima data. happy

| Audrey. a răspuns:

Iti zic din proprie experienta ca merge cu o vopsea buna, nu de pe marginea strazii.

| εїз Ir εїз a răspuns:

Eu spun sa intri pe site-ul asta si acolo mai jos o sa iti pui o poza si o sa vezi daca iti sta bine:http://www.csid.ro/newlook/

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Cred ca da.

Dar e mai bina sa iei o vopsea buna, mai scumpa, dar sa-ti iasa culoarea bine.
Parerea mea.

Sper sa-ti iasa bine.

| aleeee a răspuns:

Da, nu este nevoie da fie decolorat.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorare inceerca COLOR OFF este un produs profesional rusesc cedecoloreaza parul fara sa il arda il poti comanda la nr 0754921669, si mai multe poze vezi aici : https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| Asdfghshds a răspuns:

Inainte de vopsit e nevoie sa fii decolorata. E imposibil sa colorezi peste negru cu galben, gandeste-te si tu putinhee hee