| dfdfdfddfd a întrebat:

Buna vreau sa ma vopsesc blonda sunt satena la par si as vrea o schimbare ce ziceti?

4 răspunsuri:
| ShockyPunk a răspuns:

Eu sunt de parere ca e o alegere inteligenta.
Adica nu e o schimbare brusca, dimpotriva. Depinde si de tipul de ten pe care il ai. Dar eu cred ca vei fii multumita de culoare.

| PiTiK_6085 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa nu'ti stici parul, cel mai frumos par este cel natural, nici nu se decoloreaza si nu trebuie vopsit.Dar daca te'ai mai vopsit cred ca o sa-ti stea bine.happy:*

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Depinde si de culoarea tenului thinking big grin

| âηgeℓ a răspuns:

Parerea mea este ca satenele sunt foarte dragutze...nu ai de ce sa iti schimbi culoarea parului...insa,daca preferi o schimbare.merita incercarea. ceva nou nu strica niciodata.decit sa iti para rau ca nu ai incercat