| stana a întrebat:

.sunt o fata surda si am 24 de ani. vreau sa mi dai sfatul tau.eu am parul saten si am ochi verzi. vreau sa vopsesc parul blond daca imi sta bine.

12 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca esti cea din poza, eu cred ca ti-ar sta bine. Incearca cu un blond nu foarte deschis pentru inceput, si daca iti place mai schimbi pe parcurs.

| stana explică (pentru IsabelaIssa):

Da sunt cea din poza...mi-as dori sa am parul blond inchis. daca imi sta bine, nu.tu ce parere ai?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru stana):

Ai tenul deschis, cred ca ti-ar sta bine. Dar poti sa incerci si cu un site sa iti schimbi culoarea parului sa ai idee cum ti-ar sta. Nu e chiar cum ar fi real, dar cat de cat.

| stana explică (pentru IsabelaIssa):

Babyisela nu tb sa ma vopsesc parul blond pentru ca mama nu ma lasa.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru stana):

A. atunci lasa-l asa ca esti frumoasa si asa :*

| stana explică (pentru IsabelaIssa):

Bine multumesc frumoasa mea :*

| stana explică (pentru IsabelaIssa):

Multumesc frumos ca mai sfatuit..frumoasa mea:*

| stana explică (pentru stana):

Draga vreau sa am fund normal ca am mic vreau mai mare ca normal cum face? da mi sfatul tau

| IsabelaIssa a răspuns (pentru stana):

laughing Gasesti pe youtube video cu exercitii pentru fund bombat. Nu sunt foarte greu de facut, dar nici usoare nu sunt. Insa trebuie sa te tii de ele, sa le faci in fiecare zi. Chiar asa scrii : exercitii pentru fund bombat. Spor la treaba!

| michael5813 a răspuns:

Eu nu te sfatuiesc! tot conturul fetei se va pierde deoarece verdele nu va fi suficient de puternic ( verdele ochilor ) ca baiat te-as prefera mai degraba cu parul negru sau un roscat inchis! blod, din punctul meu de vedere este destul de banal in ziua de azi ba mai mult toate fufele de pe centurile oraselor il poarta! asa ca eu zic sa nu te faci blonda. chiar nu da bine cu ochii verzi! ( apropos si eu ai am verzi )

| stana explică (pentru michael5813):

Da bine..iti mersi ca mai sfatuit ca nu fac blonda...dar prietenu meu adora parul blonda

| stana explică:

Da sunt cea din poza.mi-as dori sa am parul blond inchis. daca imi sta bine, nu.tu ce zici? ce parere ai?