| Rukhsandra a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc dar nu stiu cum sa ma fac...
acum sunt satena inchis, tenul il am deschis si ochi caprui spre verzi
cum credeti ca-mi sta mai bine? cu ce culoare? dau fundita tongue

9 răspunsuri:
| aleeee a răspuns:

Bruneta sau roscatabig grin.

| VoiceWithin a răspuns:

Ti-asi recomanda o culoare ciocolatie stiu ca e cat de cat mai apropiata de culoarea ta dar cred ca ai arata foarte bine sau un negru albastrui asa se vopseste mama :-D si are tenul deschis asa cum zici ca il ai si tu :* te pup si sper sa alegi ce crezi ca ti-se potriveste happy

| Dudăăăă a răspuns:

Sunt sigura ca ti-ar sta excelent cu un negru-albastrui ceva in genul:*

| ThePinkPanther a răspuns:

Avand in vedere ca ai ten deschis si ochi caprui spre verzi habar nu am de ce ai vrea sa te vopsesti!? Ideea e ca la descrierea ta exact saten inchis ti'ar sta bine si odata cu vopsirea o sa iti strici parul. Insa daca tu chiar vrei sa te vopsesti in vreun fel iti recomand un saten deschis... ceva gen caramel o culoare mai de vara

| byoana a răspuns:

Http://girls.eurosibiu.ro/wp-content/uploads/2009/09/inserare-31.jpg aicea poti sa te uiti cam la ce ti-ai dori, dar avan in considerare ochi tai as spune ca ti-ar sta bine cu un ciocolatiu

| patty32 a răspuns:

Eu sunt exact ca tine[mai bine zis, eram inainte sa ma vopsesc]
Par saten inchis, ochii erau caprui[iar la lumina sau soare verde inchis ] si tenul deschis.
Am fost prima oara negru-albastrui.toti imi spuneau ca sunt superba.
Apoi am dorit o schimbare si m`am facut roscata[vishiniu] si imi statea binisor. dar toti mi-au spus ca ma prindea mai bine negrul-albastrui.
Acum sunt neagra-albastruie[la figurat] si nu o sa`mi mai schimb culoarea prea curandhappy
Pa, pa:*

| Elena90 a răspuns:

Brunetabig grinbig grin

| Lorelai a răspuns:

Cred ca ti-ar sta foarte bine cu un aramiu(roscat deschis) sau blondhappy pentru ca ai tenul deschis si ochi frumosi iar blondul indulceste trasaturile iar roscatul iti va pune in evidenta ochii, cred eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai frumoasa culoare este blondul