| Bianca_papusha a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc! Insa nu stiu ce culoare...sunt bruneta, am fata rotunda si ochii mari si negrii. iar lungimea parului meu este un pic mai jos de umeri.
Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Eu zic sa te vopsesti bruneta, pentru ca oricum va fi diferit de nuanta ta naturala, va fi mai inchis. Ai si ochi negri, parerea mea ca va arata super. Daca imi permiti sa iti recomand o vopsea, te-as sfatui sa folosesti Garnier 100% Color- Negru Intens; ce imi place mie foarte mult la marca si culoarea asta este ca nu se duce la spalare; iti zic din proprie experientawinking Bafta:*

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Se spune ca de obicei trebuie sa te vopsesti cu 2-3 nuante mai deschisa decat nuanta naturala a parului pentru a te intineri. Eu te sfatuiesc sa incerci ceva mai deschis decat parul tau.

| tputputpux3 a răspuns:

Blonda cu suvite negre

| Alecsa_1269 a răspuns:

Si eu am parul la fel ca al tau de vreo 2 saptamani mi-am facut suvite roscate si imi sta bine asa imi zic toate prietenele deci...eu zic roscate te scot mult in evidenta

| Gab3 a răspuns:

Pai adopta un saten ciocolatiu si fa-ti cateva suvite(doar pentru reflexii)intr-o nuanta de saten-roscat sau saten-blond(aici depiinde de ce preferi). Sau ai putea sa te tunzi mai scurt(sa para putin ciufulit si fa-te intr-o nuanta de roscat inchis sau saten deschishappy