| BeInnocent a întrebat:

Vreau sa merg la un salon sa ma pensez.As vrea sa stiu,ei cum dau formele alea? Adica am o prietena care avea sprancene drepte,gen si le-a facut arcuitethinking Si inca ceva, trebuie sa ii zic eu "pensatoarei"cum sa ma faca sau stie ea?big grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii spui cum le vrei si asa ti le face

| karsivan a răspuns:

Cosmeticeana se cheama, stie ea cum trebuie dar poti sa spui si ce anume si doresti tu.

| 1aprilie a răspuns:

Tu ii spui ea ti le face

| Iul08 a răspuns:

Stie si ea, dar poti sa-i zici si tu cum ai vrea si ea poate sa te ajute, sa-ti dea un sfat.