| SaRiNoOtZa a întrebat:

La cati ani este potrivit sa te pensezi? Eu am 14 ani si vreau sa ma pensez.As vrea sa stiu.

Răspuns Câştigător
| ATB a răspuns:

Nu exista o varsta indicata pentru pensat, depinde de la persoana la persoana, unele fete au sprancenele groase si dese la o varsta frageda altele nu. E bine sa te pensezi cand consideri ca aceasta modificare te va face sa arati mai bine. pa

11 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

Cam tarziu...indicat este la 12 ani.

| r8driver a răspuns:

Bine k nu-i adevarat...si eu care credeam k eau fundita la raspunsul asta!

| r8driver a răspuns:

Ce aveti ma cu mine?

| dya_4589 a răspuns:

Nu exista o varsta pentru asta! Te poti pensa la ce varsta vrei... sau nu... tu alegi!

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Eu d la 14 ani ma pensez

| love_7643 a răspuns:

Cand vrei tu atunci te pensezi.pwp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'i adevarat catalin.
te poti pensa la orice varsta vrei!
si eu am 14 ani si m-am pensat de curanD!
dar cel mai bine pentru prima data este sa te duci la un salon[nu kosta mai mult de 20 lei] ca sa iti dea ei forma...si p urma daca stii poti incepe tu sa iti iei din ele sau sa pui p cineva cand iti mai cresk!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalin... te inseli.
Eu ma pensez cate putin de la 12 ani!
o faci, cand crezi ca e momentul potrivit!
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista varsta eu am 12 ani si m-am pensat dar ar fi bine sa te duci la un salon sa te pensezi prima data pentru ca daca te pensezi singura nu stiu daca iti gasesti forma corespunzatoare pentru forma fetei sau sprancene.

| den_4336 a răspuns:

Eu ma pensezi de la vreo 11 ani. Dar vreau sa iti spun sa ai mare grija pentru ca daca smulgi fire nepotrivite risti sa nu-ti mai creasca niciodata si va trebui sa umblii cu creonul de ochi sati astupi lipsa iar cand vrei sa intri in apa undeva la piscina va fi greu cand lumea te va vedea fara spancene. Poti incepe si sa te pensezi la 14 ani dar ai de grija.BAFTA!

| Lucica_Crista_1992 a răspuns:

Eu am inceput sa ma pensz de la 12 ani big grin