| Loly a întrebat:

Vreau sa merg sa imi cumpar cate ceva pentru scoala. Ce idei mi-ati da? Cu ce credeti ca ar fi potrivit sa ma imbrac in prima zi de scoala? Vreau link`uri.Mentionez ca sunt in clasa a 9 a.[fundita love struck

3 răspunsuri:
| XxDianaxX a răspuns:

Niste pantaloni stramti care seamana putin cu blugii si ceva tricou culoarea albastru inchis ...eu asa mi-am luat dar tricoul meu e roz. aaa pentru a 9-a nu stiu

| MissHappiness a răspuns:

Ok...sa stii ca este in regula sa iti cumperi niste bluze (camasa, tricou... ce vrei uh)albe (chiar daca mai au un imprimeu pe aici pe acolo), niste blugi(depinde si ce blugi iti plac)iar ca pantofi poti incerca niste balerini! acum depinde si de vreme ca daca e mai cald poti purta niste bermude de blug si sandale tip gladiator! important este sa te imbraci decent si in acelasi timp dragut! succeswinking

| cucubau_3076 a răspuns:

Buna Cristina!
Depinde de vreme!
Daca va bate putin vantul eu ti-as recomanda o pereche de blugi niste tennesi si o caciulita din aceea lalaiata (caciulita sa fie neagra, blugii albastri inchis sau negri, tennesi sa fie mov sau negri dka iti plac culorile inchise altfel ar merge rosu, galben si portocaliu)