| anonim_4396 a întrebat:

Hei... cu ce ar fi potrivit sa ma imbrac in prima zi de scoala
? dau funda. sunt in clasa a 10 a

Răspuns Câştigător
| cociumbaka a răspuns:

Buna. Avand in vedere ca mergi la scoala eu iti recomand o imbracaminte lejera si decenta. Sarafan, blugi, sau pantaloni de stofa. Cum te simti tu bine!

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu cred că cel mai potrivit ar fi să te îmbraci cu o cămaşă albă şi cu nişte pantaloni/ blugi negri.
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=58737050

| leftside a răspuns:

Imbraca-te in Grim Reaper laughing

| Music94 a răspuns:

Daca vrei sa-si rupa toti gatu dupa tine ia-ti o fusta, tocuri si o bluza cu decolteu laughing, daca nu, imbraca-te in pantaloni de stofa si sarafan thinking