| Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza a întrebat:

Hey! Credeti ca e potrivit sa ma imbrac cu blugi rosii in prima zi de scoala?

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pi daca ii asortezi frumos si cu stil desigur de ce nu?

| Ea12345 a răspuns:

Sincer, nu sunt deloc pe gustul meu. Dar daca tie iti plac, poarta-i. Fiecare cu gusturile lui.

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Si eu zic ca este ok!

| deeadeea111 a răspuns:

Da,de ce nu?

| мαяdυк a răspuns:

Eu zic sa te duci in chiloti

| Rawwrr a răspuns:

Da, suna foarte bine. happy Daca asortezi cu un tricou frumos, e foarte bine. Si eu ma duc tot cu blugi rosii, dar imi iau tenisi. Nu vreau balerini sau ceva. kiss

Bafta!

| Madalina285 a răspuns:

Acum depinde si de scoala, daca aveti uniforma zic ca nu, dar daca va lasa sa veniti cum vreti imbracati in prima zi de scoala, poti venii si eu imi mai luam blugi colorati anul trecut. big grin

| TheAnswerMan a răspuns:

E prima zi de scoala!
Nu are nimic.
Apropo!
Cum te loghezi cu numele asta?rolling on the floor))

| denisag0g0 a răspuns:

Sigur!
de ce nu?

| meowlis a răspuns:

Te poti imbraca cu ce vrei :*. Tot frumoasa vei fi laughing. fundita?batting eyelashes

| Andra2798 a răspuns:

Eu zic ca e ok happy Si eu ma voi imbraca cu niste blugi verzi happy