| QAlessia a întrebat:

Imi dati va rog cate 4 idei Cum sa ma imbrac in prima zi de scoala din 2011?
sunt pe clasa a 7-a si nu m-am hotarat cu ce sa ma imbrac... Si niste idei cum sa imi fac parul ...eu am parul mediu si filat (castaniu deschis) Si niste idei pentru Revelion? fundita :X

Răspuns Câştigător
| QueenOfLeon a răspuns:

Ce norocoasă eşti că nu porţi uniformă big grin eu trebuie să port cămaşă albă şi pantaloni negri + cravată. Păi ai putea să îţi iei blugi în primul rând (pentru că nu se demodează şi la ce vreme frumoasă de iarnă se anunţă, probabil o să fii bulgărită big grin), în picioare eu prefer cizmele UGG pentru că sunt foarte drăguţe, iar în sus acum se poartă puloverele tricotate, dar nu cred că o să te avantajeze pentru. vâsta ta, dar poţi să îţi iei o bluză ce îţi place şi peste un cardigan (caută pe net). Pentru şcoală cred că este destul de ok dacă mai pui şi o eşarfă simpatică, o pereche de mănuşi funny şi un fular asortat.De revelion poţi să te îmbraci mai deosebit, mai ales dacă mergi la restaurant, sau la cineva în vizită. Îţi recomand pantaloni cu pense (pentru. că sunt foarte frumoşi) sau o rochiţă drăguţă tricotată cu o pereche de dresuri, inventează big grin baftă.

3 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

și tu chiar nu ai ce face? mai ai atâta timp până va începe din nou școala. de parca te-ai îmbrăca exact cum îți spunem noi frustrated loser

| QAlessia explică:

Ziceam ca idei colectionaro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! happy... deci draga mea idei de a te imbraca pentru clasa a-7-a : stiu ca la fiecare inceput noi fetele vrem sa fim stralucitoare si sa le aratam celorlalti cat de schimbate sa cat de mult bun gust avem, acu sunt la moda puloverele tip rochita cu niste colanti de catifea si niste cizmultite pufoase + parul putin ondulat cu prima parte de bucle intoarse invers si daca ai preton intoarcel putin intr-o parte rasucestel si prindel sus. In legatura cu revelionul conteaza unde ti-l petreci, daca il faci in famili nu trebuie sa te imbraci prea pompos insa daca iesi cu prietenii in oras sau la concert iti sugerez ceva cat mai fresh. sper ca te-am ajutat pup bye kiss:X happy