| fsdfdsfdsf a întrebat:

Vreau sa-mi fac breton asa >- file:///C:/Documents%20and%20Settings/google/My%20Docume nts/My%20Pictures/bret0n`. JPG. Dar nu stiu cum sa-i spun celei de la coafor cum se numeste, sau cum sa ma exprim sa-mi faca asa happy Cum se numeste? Sau cum i`as putea explica?

13 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Ii spui ca vrei un breton pe toata fruntea, dar sa nu fie in linie dreapta. Sigur intelege, dar daca e mai inceata la minte, ii duci o poza. happy

| madalinutza a răspuns:

Scoti poza la imprimanta si ii arati la coafeza happy

| alabala a răspuns:

Cel mai simplu este sa scoti poza la imprimanta si sa mergi la coafor, altfel risti sa te alegi cu un breton total diferit de ceea ce iti doresti tu.succes! :*

| ?! a răspuns:

Cel mai bine este sa o scoti la imprimanta :p. Asa am facut eu, iar coafura mea a iesit aproape la fel ca cea din imaginea trasa la imprimanta; d. Bafta!

| Spintecatorul a răspuns:

II areti poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc nu scoti o poza si eu arati celei de la coafor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc nu scoti o poza si io arati celei de la coafor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem cum sa iti vedem poza din calculator. imprima poza si du-o la coafor sa vada exact cum vrei

| unknown_5004 a răspuns:

Dui o poza laughing