| MarioOnette a întrebat:

Vreau sa-mi fac o cofoara pentru miine seara la scoala, am o serata si nu stiu ce pot sami fac.am parul lung voluminos si infoiet e ondulat.Sunt inalta cu fata alungita.voi purta o rochie pina la genunchi alba cu flori mici si multe.cine ma sfatuie ce pot sa fc cu parul.

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Parul ti l-ai putea prinde intr-un coc elegant cu cateva suvite iesite, ai putea sa til indrepti cu placa sau sa til lasi pur si simplu desprin, prinzanduti o clama mare frumoasa cu o floare pe ea si sa iti dai pe par cu un gel care sa il vaca stralucitor.
O seara buna!