| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

doresc sa devin cantareata, am voce dar nu stiu pe youtube am degand sa pun un videoclip cu mine cantand dar nu stiu cum sa pun si mai am o intrebare ce credeti ca mi s-ar potrivi maine vreau sa ma imbrac intr-o rochie alba cu flori si guler cu un trandafir, ce coafura imi recomandati din coada imletita sau coada de cal am fata rotunda sunt blonda par lung pentru ca ma duc la scoala si nu ma lasa cu parul despletit.Va rog imediat raspunsuri funda! si a treia intrebare cum sa raspund la intrebariile de pe TPU? stiu ca am cam multe intrebari dar va rog sa cititi va dau funda si un raspuns multumitor si frumos

Răspuns Câştigător
| ionut132 a răspuns:

Salut! 1.Ca sa pui un videoclip pe YouTube trebuie sa-ti faci cont(daca nu ai unul), ca sa postezi un videoclip->click pe ''Incarcati''->dupa alegi din calculator videoclipul pe care vrei sa-l postezi->astepti sa se incarce->este postat.2.Sunt baiat nu le am cu coafuri...(imi pare rau)3.Ca sa reaspunzi la intrebari..este un buton sub intrebarea pe care o citesti(''Raspunde'')si apoi dai click pe publica si gata! Sper ca ti-am fost de ajutor!