| phantom2k a întrebat:

Hey prieteni as dori opinia voastra... daca mi-as face suvite ce culoare ziceti sa-mi fac? care este mai la moda sezonul acesta(pentru baieti)? prima data am vrut sa aleg intre suvite blonde si unele roscate intre rosu asa, dar stiu ca sunt mai multe feluri de suvite care eu nu le stiu de asta as vrea parerea voastra tongue dau funditaaaaa!

Răspuns Câştigător
| BlackD a răspuns:

Rosu NU, am vazut la un baiat suvite rosii si se vedea foarte urat, ziceai ca e gay [nu am nimic cu nimeni rolling on the floor]
Mai bine te-ai vopsi de tot blond, oricum se arde parul de la decolorant/vopsea. Daca ai tenul deschis merg culori calde [blond, Orange], dar daca ai tenul mai inchis merg culorile mai reci [verde, albastru, violet].
Te rog eu sa nu te faci rosu not worthy rolling on the floor

| phantom2k explică (pentru BlackD):

Mersi pentru raspuns si sfat am sa-l iau in seama si nu am sa imi fac suvite rosii cred ca tot pe blond am sa raman tongue

| BlackD a răspuns (pentru phantom2k):

Multumesc not worthy e spre binele tau :p
si mersi de fundita :d

3 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Verzi sau albastresmug