| kRedhead a întrebat:

Vreau sa-mi fac suvite verzi puppy dog eyes. Stiti cumva cum se numeste nuantatorul/vopseaua respectiv/a, cat costa si de unde se cumpara? Multumesccc, funda :*!

4 răspunsuri:
| Alle57 a răspuns:

Aceste nuantatoare se pot gasi si in farmacii, dar si la oriflame sau lady's. In cataloage eu iti spun ca nu sunt foarte grozave, dar incearca la farmacii. Costa in jur de 15 lei. Funda?batting eyelashes

| kRedhead explică (pentru Alle57):

Sunt reprezentat la Oriflame si nu am gasit nuantator in catalog. laughing

| VinInAjutor a răspuns:

Buna.poti incerca cu albastru de metil.mai intai este albastru, dar dupa cateva spalari se face un verde, spre turqoise.