| irina_5114 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre pierce in nas unul finut...happy:X am in buza si peste 3 luni a zis mama ca ma lasa sa-mi bag dar ia a zis ca daca vreau pierce in nas trebuie sa renunt la ala din buza :-s sad nu se vede tare gaura din buza se vede putin cum as putea sa o astup putin...sa vada ea ca mi s-a mai astupat vreo ideea? plz help me sad funda happy

4 răspunsuri:
| Your0sweet3dream01 a răspuns:

Deci am vazut o intrebare de a ta in legatura cu pirsu in buza si as vrea niste info ca vreau si eu unu si cam mi-e frica,cum ti l-ai facut, nu s-a umflat?, cum ingrijesti de el si se observa tare gaura cind scoti pirsu? happy

| irina_5114 explică (pentru Your0sweet3dream01):

Buna,deci mi l-am facut cu pistolul tongue si nu doare deloc numai ca ti se umfla buza vreo 3 zile sau 4 depinde si de vazut nu se vede tare gaura numai sa iti ei cercel special pentru buza si sa fie putin mai mare in lungime pirsu cand il faci ca sa aiba loc sa se umfle apoi poti sa il schimbi sper ca te-am ajutat noroc si dupa ce iti faci sa imi zici si mie cum e ok? te pup:*:*:*:*

| H3Lp3r1 a răspuns:

Bagati unde vr tu bagati in cap in ochi in gur ain nas in limba in picioare in maini in unghi fa-ti corpu varza pf...

| irina_5114 explică (pentru H3Lp3r1):

Mai du-te-n *** big grin